اشتباه عجیب علیرضا فغانی در مشهد. در حالی که نفتی‌ها برای قطعی کردن صعودشان به مرحله یک چهارم نهایی و پیروزی مقابل پدیده احتیاج به یک پنالتی دیگر داشتند، علیرضا فغانی با یک اشتباه زودتر رای به صعود نفت داد!. ورزش سه ، این اتفاق بعد از پنالتی چهارم پدیده که توسط بازیکن این تیم به هدر رفت، رخ داد. در این لحظه نتیجه بازی در ضربات پنالتی 3 ـ 1 به نفع نفت بود ولی در صورت گل شدن پنالتی بعدی از سوی نفتی ها این تیم صعود می‌ کرد اما فغانی و بازیکنان دو تیم به اشتباه تصور کردند بازی به پایان رسیده اس ...

اشتباه عجیب علیرضا فغانی در مشهددر حالی که نفتی‌ها برای قطعی کردن صعودشان به مرحله یک چهارم نهایی و پیروزی مقابل پدیده احتیاج به یک پنالتی دیگر داشتند، علیرضا فغانی با یک اشتباه زودتر رای به صعود نفت داد!

 ورزش سه ، این اتفاق بعد از پنالتی چهارم پدیده که توسط بازیکن این تیم به هدر رفت، رخ داد. در این لحظه نتیجه بازی در ضربات پنالتی 3 ـ 1 به نفع نفت بود ولی در صورت گل شدن پنالتی بعدی از سوی نفتی ها این تیم صعود می‌ کرد اما فغانی و بازیکنان دو تیم به اشتباه تصور کردند بازی به پایان رسیده است و نفتی ها اقدام به شادی تیمی کردند اما بعد از کمی وقفه مشخص شد که دو تیم باید به زمین برگردند که در نهایت پیام صادقیان به زیبایی پنالتی نهایی تیمش را به ثمر رساند و نفت برای دومین سال پیاپی در ضربات پنالتی پدیده را در مشهد شکست داد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه