خانم 32 ساله از بیماری نادری رنج می برد.این بیماری ژنتیکی باعث می گردد بدن خانم مانند توپ متورم شود. خانم ایزی ریچاردز هنگامی که دچار استرس می گردد اندامها ی بدنش به شدت ورم می کند...


خانم 32 ساله از بیماری نادری رنج می برد.این بیماری ژنتیکی باعث می گردد بدن خانم مانند توپ متورم شود. خانم ایزی ریچاردز هنگامی که دچار استرس می گردد اندامها ی بدنش به شدت ورم می کند.
هنگامی که صورت و گلوی خانم باد می نماید مشکلات زیادی برایش بوجود می آید. صحبت کردن و نفس کشیدن اینقدر برایش مشکل می گردد که احساس میکند در حال خفه شدن است.

باور می کنید این زن زیبا بخاطر استرس این شکلی شود!! + عکس - تصویر 1

خانم "ایزی" اهل ناتینگهام می گوید هنگامی که بیماری مرا فرا می گیرد تمام بدنم من جمله صورت،دستان،کمر و پاهایم به شدت ورم میکند. راه رفتن برایم دشوار می گردد به طوری که بدون عصا قادر به راه رفتن نیستم. روی بیرون رفتن از خانه را ندارم.

باور می کنید این زن زیبا بخاطر استرس این شکلی شود!! + عکس - تصویر 2

هنگامی که پا از خانه بیرون می گذارم افراد فکر می کنند نامزدم کریس مرا کتک زده است. در اصطلاح پزشکی به این عارضه ژنتیکی angioedema گفته می شود که بر اثر کمبود نوعی ویتامین بوجود می اید که برای سیستم دفاعی بدن مهم است. هنگامی که خانم دچار استرس می گردد کمبود این ویتامین باعث متورم شدن بدن خانم می گردد.نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه