«کالوین رودریگوئز» که به پنج فقره سرقت خودرو متهم است در حین آخرین سرقت خود با دخالت یک تمساح تسلیم قانون شد. ماموران پلیس در حالی‌ که قصد داشتند یک فرد مظنون به سرقت خودرو را دستگیر کنند...


«کالوین رودریگوئز» که به پنج فقره سرقت خودرو متهم است در حین آخرین سرقت خود با دخالت یک تمساح تسلیم قانون شد. ماموران پلیس در حالی‌ که قصد داشتند یک فرد مظنون به سرقت خودرو را دستگیر کنند، موفقیت خود را مدیون تمساح شجاعی هستند که با سبز شدن بر سر راه سارق فراری مسیر جاده را به روی او بست.
پلیس اعلام کرد که این خودرو با سرعت بسیار از جلو چشم ما محو شد تا اینکه سر و کله این تمساح پیدا شد. وقتی رودریگوئز به این تمساح برخورد کرد و متوقف شد و پلیس توانست او را دستگیر کند.

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، رودریگوئز به جرم پنج فقره سرقت خودرو بازداشت شد اما به دلیل برخورد با این تمساح با اتهام خشونت علیه حیوانات نیز مواجه شد.
«کیت بوهام»، کارآگاه پلیس درباره این اتفاق گفت: بسیار شگفت‌انگیز است. درست لحظه‌ای که ماموران به دنبال این مجرم فراری می‌گشتند، تمساح سر راه سارق سبز شد و با کمک او توانستیم سارق را دستگیر کنیم.کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه