دایی: من وسیله بودم، طارمی درخشید. سرمربی سابق پرسپولیس به تمجید از بازیکنی پرداخت که او را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرد. سرمربی سابق پرسپولیس به تمجید از بازیکنی پرداخت که او را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرد. ورزش سه ، علی دایی با بیان اینکه من فقط یک وسیله برای حضور مهدی طارمی در پرسپولیس و نمایش موفقیت‌هایش بودم گفت: ظرفیت‌ها و توانایی‌هایی که در مهدی وجود داشت موجب شد او پیشرفت کند. طارمی در لیگ یک درخشید و همین اتفاق او را به لیگ برتر رساند. مهدی از لحاظ فنی تونایی بالایی داش ...

دایی: من وسیله بودم، طارمی درخشید

سرمربی سابق پرسپولیس به تمجید از بازیکنی پرداخت که او را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرد.
 دایی: من وسیله بودم، طارمی درخشید - تصویر 1

سرمربی سابق پرسپولیس به تمجید از بازیکنی پرداخت که او را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرد.

 ورزش سه ، علی دایی با بیان اینکه من فقط یک وسیله برای حضور مهدی طارمی در پرسپولیس و نمایش موفقیت‌هایش بودم گفت: ظرفیت‌ها و توانایی‌هایی که در مهدی وجود داشت موجب شد او پیشرفت کند. طارمی در لیگ یک درخشید و همین اتفاق او را به لیگ برتر رساند. مهدی از لحاظ فنی تونایی بالایی داشته و هنوز هم ظرفیت پیشرفت دارد. از طرفی او می‌تواند نمونه اخلاقی در بین بازیکنان باشد.

او در خصوص وضعیت صبا اظهار کرد: تیم ما دیر جمع شد و بدون اینکه تمرین زیادی داشته باشیم وارد بازی‌های لیگ شدیم اما خدا را شکر به مرور زمان شرایط بهتری پیدا کردیم. در هفته‌های اخیر مصدوم و محروم زیادی داشتیم ولی خوشبختانه نتایج خوبی به دست آوردیم. امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و در نیم فصل هم تیم را تقویت کنیم تا با قدرت بیشتری در دور برگشت کارمان را ادامه دهیم.

سرمربی صبای قم پیرامون اهدافشان در پایان فصل ابراز کرد: چشم انداز تیم کسب سهمیه آسیایی است ولی هدف ما با در نظر گرفتن نتایج فصل گذشته قرار گرفتن در نیمه بالای جدول است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه