دوستی ۲۰ ساله مرد و خروس. مارتین هررا شهروند کاستاریکایی از ۲۰ سال گذشته تا کنون وقت خود را صرف اهلی کردن و آموزش خروس در شهر سان خوزه کرده است؛ او با خروس مورد علاقه خود غذا می‌خورد، در شهر قدم ‌زده و سوار اتوبوس می‌شود. مارتین هررا" مرد ۵۸ساله کاستاریکایی ۲۰ سال است در حیاط خانه اش در «سن خوزه » خروس پرورش می دهد. او به یکی از خروس هایش به نام "پاکوئیتو"علاقه زیادی دارد و این پرنده را همه جا با خود می برد. هررا همه جا با خروس خود می رود و مردم نیز با دیدن این پرنده خوشحال شده و گاهی اوقا ...

 دوستی ۲۰ ساله مرد و خروس

 

مارتین هررا شهروند کاستاریکایی از ۲۰ سال گذشته تا کنون وقت خود را صرف اهلی کردن و آموزش خروس در شهر سان خوزه کرده است؛ او با خروس مورد علاقه  خود غذا می‌خورد، در شهر قدم ‌زده و سوار اتوبوس می‌شود.

 

مارتین هررا" مرد ۵۸ساله کاستاریکایی ۲۰ سال است در حیاط خانه اش در «سن خوزه » خروس پرورش می دهد. او  به یکی از خروس هایش به نام "پاکوئیتو"علاقه زیادی دارد و این پرنده را همه جا با خود می برد. هررا همه جا با خروس خود می رود و مردم نیز با دیدن این پرنده خوشحال شده و گاهی اوقات این حیوان را در آغوش می گیرند و نوازش می کنند. این مرد معتقد است گه هر خروس را می توان با آموزش های لازم تربیت کرد تا به حرف های انسان گوش دهد و از فرامین صاحبشان پیروی کند.

 

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 1

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 2

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 3

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 4

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 5

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 6

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 7

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 8

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 9

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 10

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 11

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 12

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 13

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 14

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 15

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 16

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 17

رفیق بی کلک ، خروس! - تصویر 18

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه