دانشمندان معتقد هستند که خانم‌ها براساس شخصیت، موقعیت کاری و تحصیلی خود کیف انتخاب می‌کنند و لذا تنها از روی کیف آنها می‌توان شغل آنها را شناسایی کرد...


دانشمندان معتقد هستند که خانم‌ها براساس شخصیت، موقعیت کاری و تحصیلی خود کیف انتخاب می‌کنند و لذا تنها از روی کیف آنها می‌توان شغل آنها را شناسایی کرد.
دانشمندان با مطالعه‌ی روانشناختی خانم‌ها دریافته‌اند که نوع مدل و حتی رنگ کیف انتخابی توسط خانم‌ها به شخصیت آنها بستگی دارد.

گفتنی است، براساس تحقیقات صورت گرفته زنان جوان و دانشجو بیشتر به حمل کیف‌های کوله علاقمند هستند زیرا می‌توانند تجهیزات بیشتری با آن حمل نمایند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، در عین حال خانم‌های خانه‌دار و شاغل بیشتر علاقمند به خرید کیف‌های بزرگ و دسته‌دار هستند زیرا می‌توانند در آنها وسایل زیادی ریخته و در عین حال ظاهر شیک خود را حفظ نمایند.

خانم‌های فراموشکار معمولا از کیف‌هایی با تعداد جیب‌های زیاد استفاده می‌کنند و معمولا فراموش می‌کنند که وسایل خود را در کدام قسمت کیف گذاشته‌اند.
افرادی که کودک خردسال دارند معمولا از کیف‌هایی به شکل ساک استفاده می‌کنند که بتوانند تمامی لوازم مورد نیاز کودک را در آن قرار دهند.
پزشکان در تمام این موارد توصیه می‌کنند خانم‌ها به وزن کیف و فشار بر کمر و ستون فقرات خود توجه نمایند.کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه