ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید می گوید از حساب بانکی اش بی خبر است.
 
 
 
کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید از حساب بانکی اش بی خبر است. این مهاجم 29 ساله که در 30 بازی لالیگا در این فصل موفق شد 31 گل به ثمر برساند می گوید این روزها دیگر پول برایش اهمیتی ندارد.
 
 
 
ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 1
ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 2
 
 
 
او در این باره گفت:« نمی دانم چقدر پول دارم و اصولا هم پول برایم جذابیتی ندارد. البته این را باید بگویم که ابتدا این طور نبود و پول برایم مهم بود چون آن موقع آه در بساط نداشتم. می خواستم برای خودم و خانواده ام کار کنم و پول در بیاورم. من با هیچ پیشتوانه مالی بزرگ شده ام و خانواده ما بسیار فقیر بودند»
 
 
 
ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 3
 
 
 
رونالدو در ادامه این گفت و گو به روزهای پیش رویش در دنیای فوتبال هم اشاره کرد و گفت که تا زمانی که پاهایش یاری کند به کار ادامه می دهد:« اگر پاهایم به من اجازه بدهند که تا 40 سالگی بازی کنم این کار را انجام می دهم. البته امیدوارم یک روز من در صفحه اول تاریخ فوتبال قرار بگیرم. در همان صفحه ای که نام هایی مثل مارادونا و پله قرار دارند».
 
 
 
ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 4
 
 
 
البته شاید این رویا برای رونالدو دیر تعبیر شود چون به همراه تیم ملی پرتغال قطعا نمی تواند همان افتخاراتی که پله و مارادونا به همراه تیم های برزیل و آرژانتین به دست آوردند، به دست بیاورد
 
 
 
 
ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 5
 
 
 

 

 

 

ثروت واقعی رونالدو چقدر است؟

 

 

اون در شهر مادرید مالک دو منزل مسکونی بزرگ و رویایی است که قیمت و ارزش مالی آنها 800 هزار یورو برآورده می‏شود، در این منازل رویایی جدا از امکانات فوق پیشرفته تفریحی و لوکس، محوطه تمرین فوتبال، باشگاه بدن سازی پیشرفته و باغ وحش مورد علاقه کریس و نامزدش نیز وجود دارد.

 

 

ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 6این همه ثروت رونالدو نیست و باید به منزل مسکونی شبیه به کاخ او در لیسبون پرتغال نیز اشاره کرد که در ماه معادل 50 هزار یورو هزینه حقوق کارکنان و خدمه این منزل بزرگ و رویایی می‏شود.رونالدو در چین، ژاپن، مالدیو، برزیل ( دو منزل مسکونی در ایالات سائو پائولو )، آمریکا در دو قسمت لس آنجلس و نیویورک و چند کشور عربی نیز صاحب منزل مسکونی فوق پیشرفته است.

 

 

ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 7اتومبیلهای رونالدو نیز جزو سرمایه های وی محسوب می‏شوند، او علاقه عجیبی به اتومبیلهای آمریکایی دارد اما به اصرار نامزد خود کلکسیونی از اتومبیلهای لوکس ساخت جنوب شرق آسیا را نیز جمع آوری کرده است.از طرفی کریس ثروتمند، مالک 4 کروز یا قایق مسافرتی فوق العاده زیبا و پیشرفته است، او برای طراحی یکی از این کشتی‌های کوچک مسافربری معادل قیمت یک کروز کامل هزینه کرد. 

ستاره پرتغال به مرز پوچی رسیده است / کریس رونالدو: نمی دانم چقدر پول دارم - تصویر 8

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه