سنگستان سپاهان شاهرود تیم اخلاق مسابقات کشوری کیک بوکسینگ بانوان شد

IMG16582967

نائب رئیس هیئت رزمی شهرستان شاهرود گفت: تیم سنگستان سپاهان این شهرستان به عنوان تیم اخلاق مسابقات قهرمان کشوری کیک بوکسینگ بانوان کشور انتخاب شد.

معصومه عرب اسدی در گفتگوی اختصاصی با مهر ضمن اشاره به اینکه مسابقات قهرمان کشوری کیک بوکسینگ بانوان کشور با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از استان های مختلف در قالب ۱۲ تیم در تهران برگزار شد افزود: حضور قهرمانان کشوری این رشته باعث بالا رفتن سطح رقابت ها شده بود تا حدی که این مسابقات با مسابقات انتخابی تیم ملی برابری می کرد.

این داور درجه سه ملی از مریم عرب اسدی، فاطمه قوچیان، ندا خسروی، مینا عربعامری، نسترن جلودار و مهدیه رجبی بعنوان فایتر های شرکت کننده در این دوره از رقابت ها نام برد و خاطر نشان کرد: خودش هم به عنوان فایتر به عنوان مربی در کنار تیم حضور داشته است.

۲۰ روز اردوی سالنی فشرده برای فایترهای شرکت کننده در این مسابقات

مربی تیم کیک بوکسینگ بانوان شهرستان شاهرود دو مدال طلا، دو نقره و یک برنز را ارمغان این مسابقات برای شاهرود دانست و تصریح کرد: فایترها به مدت ۲۰ روز اردوی فشرده سالنی صبح ها و عصر ها را پشت سر گذاشته و در رقابت ها چهره خوبی از شهرستان به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه در بازی نهایی خود از رقیه سلطانی شکست خورده و به مدال نقره دست یافته عنوان کرد: مریم عرب اسدی نیز در بازی نهایی با شکست مقابل حریف قدر خود فاطمه یاوری مدال برنز این دوره از رقابت ها را از آن خود کرده است.

عرب اسدی با یادآوری اینکه فاطمه قوچیان و ندا خسروی مدال های طلای تیم سنگستان سپاهان شاهرود را به دست آوردند اذعان داشت: مینا عرب عامری نیز دیگر مدال نقره تیم را کسب کرده است.

مربی تیم کیک بوکسینگ بانوان شهرستان شاهرود در پایان گفتگوی خود با مهر از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمد علی رحیمیان، رئیس هیئت رزمی مهدی ایمانی و جامعی اولین اسپانسر این تیم تقدیر و تشکر کرد.

دارنده مدال طلای این دوره از مسابقات به میدان های جهانی می اندیشد

ندا خسروی که در این دوره از مسابقات مدال طلا را کسب کرده و بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاده نیز در گفتگو با مهر ضمن اشاره به اینکه دو سال است به طور مستمر کیک بوکسینگ کار می کند ابراز داشت: خانواده اش همه ورزشکار هستند و او به میدان های جهانی می اندیشد.

این بانوی قهرمان کیک بوکسینگ کار شاهرود با یادآوری اینکه بیش از ۵ مدال طلای استانی دارد اظهار داشت: سال گذشته نیز مدال نقره کشوری در مسابقات آرمیس را کسب کردم.

وی لیسانس مشاوره تحصیلی دارد و هم اکنون در تیم کیک بوکسینگ بانوان شهرستان شاهرود، مشغول تمرین و آماده سازی برای مسابقات انتخابی تیم ملی که سال آینده برگزار خواهد شد است.

یک ماه فشرده کار کردم و نقره کشور را بدست آوردم

مینا عرب عامری از جمله کسانی است که ره صد ساله را یک شبه پیموده و بعد از تنها یک ماه حضور در کلاس های معصومه عرب اسدی و با تمرین های فشرده در این دوره از مسابقات شرکت کرده و به مقام دوم و مدال نقره مسابقات دست یافته است.

وی فوق دیپلم آی تی دارد و در حال حاضر در رشته حسابداری دانشگاه آزاد شاهرود مشغول به تحصیل بوده و امیدوار است با تلاش و تمرین های مستمر خودش، مربیان و هیئت رزمی شهرستان بتواند در مسابقات انتخابی تیم ملی مقام شایسته ای برای شهر خود کسب کند.

گفتنی است معصومه عرب اسدی نائب رئیس هیئت رزمی شهرستان شاهرود، دارای مدرک مربیگری و داوری درجه سه ملی و دارنده کمربند سیاه دان چهار فدراسیون ورزشهای رزمی است و شاگردانش مدال های طلای استانی و کشوری فراوانی را در رشته کیک بوکسینگ برای شهرستان به ارمغان آورده اند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه