سه مدال طلا برای زنان تکواندوکار ایرانی در مسابقات بین المللی جام فجر

81060755-5526669

هفتمین دوره مسابقه های بین المللی تکواندو جام فجر در قسمت زنان با استقبال کم تکواندوکاران مواجه شد و در نهایت با حضور تکواندوکاران سه تیم داخلی و پنج تیم خارجی در خانه تکواندو پیگیری شد.

در وزن منهای ۴۹ کیلوگرم، فوجیا فهانی از تونس به مقام قهرمانی دست یافت، معصومه حجتی فرید از تیم استیل البرز مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد، داهری اکرم و بن طاهر ساندس مریم از تونس به ترتیب مقام های دوم و سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم، سوسن حاجی پور از شهرداری لنگرود بر سکوی قهرمانی ایستاد، ساناز بحری از استیل البرز دوم شد و ریحانه محمدی از تیم هلال احمر تنکابن و اوسلتی حبیبی از تونس مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، فاطمه روحانی از شهرداری لنگرود به مقام قهرمانی دست یافت، سمانه رضایی از استیل البرز دوم شد، فاطمه رضاییان از هلال احمر تنکابن و بلار وفا از تونس نیز مشترکا عنوان سوم را بدست آوردند.

در وزن به اضافه ۶۷ کیلوگرم، شکرانه ایزدی از استیل البرز اول شد، زهرا مظفری از هلال احمر تنکابن بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و زهرا ابراهیمی از افغانستان و هانیه اخلاقی از شهرداری لنگرود مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه