صادقی: نمی‌دانم داور چگونه اخراجم کرد!. دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل ذوب‌آهن توپ آنقدر واضح به سینه‌ام خورد که صدایش در ورزشگاه پیچید. دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل ذوب‌آهن توپ آنقدر واضح به سینه‌ام خورد که صدایش در ورزشگاه پیچید. به گزارش فارس، ایمان صادقی در خصوص اخراجش از زمین مسابقه اظهار داشت: به خدا قسم توپ به سینه‌ام برخورد کرد، حتی در رختکن هم از سینه‌ام عکس گرفتند که قرمزی جای توپ هنوز روی بدنم بود. وی ادامه داد: آنقدر توپ واضح به سینه‌ام خ ...

صادقی: نمی‌دانم داور چگونه اخراجم کرد!

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل ذوب‌آهن توپ آنقدر واضح به سینه‌ام خورد که صدایش در ورزشگاه پیچید.
 صادقی: نمی‌دانم داور چگونه اخراجم کرد! - تصویر 1

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل ذوب‌آهن توپ آنقدر واضح به سینه‌ام خورد که صدایش در ورزشگاه پیچید.

به گزارش فارس، ایمان صادقی در خصوص اخراجش از زمین مسابقه اظهار داشت: به خدا قسم توپ به سینه‌ام برخورد کرد، حتی در رختکن هم از سینه‌ام عکس گرفتند که قرمزی جای توپ هنوز روی بدنم بود.

وی ادامه داد: آنقدر توپ واضح به سینه‌ام خورد که صدای آن در ورزشگاه پیچید، نمی‌دانم کمک‌داور چطور خطای هند اعلام کرد. داور مسابقه هم با پرچم او بود که مرا اخراج کرد.

دروازه‌بان سرخپوشان تأکید کرد: در حالی داور مسابقه مرا اخراج کرد که به هیچ عنوان توپ به دست من در بیرون از محوطه برخورد نکرد و نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی را گرفتند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه