فاطمه اموری نایب قهرمان تکواندوی نوجوانان جهان شد

amori-fatemeh-b

فاطمه اموری، تکواندوکار وزن ۴۴- کیلوگرم کشورمان، در فینال مسابقات نوجوانان جهان و پس از عدم کسب امتیاز در راند طلایی با رای داوران بازنده اعلام شد و به مدال نقره بسنده کرد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون تکواندو؛ دهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان از یکشنبه سوم تا ششم فروردین ماه به میزبانی چین تایپه و در سالن “آرنا” شهر تایپه در حال پیگیری است.

 

در دومین روز مسابقات فاطمه اموری، تکواندوکار ملی پوش وزن منهای ۴۴ کیلوگرم کشورمان در فینال مسابقات مقابل حریف کره ای در وقت قانونی به نتیجه ۳ بر ۳ رضایت داد تا مبارزه در راند طلایی پیگیری شود.

 

پس از پایان راند طلایی و عدم کسب امتیاز توسط هر دو مبارز این رای داوران بود که ملی پوش شایسته کشورمان را در عین ناباوری بازنده اعلام کرد تا اموری در این وزن نایب قهرمان جهان شود.

 

فاطمه اموری در نخستین مسابقه خود تکواندوکار روسیه را با نتیجه ۱۲ بر ۹ و در دومین دیدار نماینده ای از ویتنام را با نتیجه ۱۲ بر ۸ از پیش رو برداشت. اموری در مبارزه سوم خود در راند طلایی از سد حریف چینی خود گذشت و با اقتدار به مرحله فینال راه یافت.

 

همچنین امروز، هادی تیران در وزن ۵۵- کیلوگرم و در دومین دیدار خود در برابر حریفی از کشور میزبان و با نتیجه ۱۲ بر۶ مغلوب شد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

تیران که در نخستین دیدار خود با قرعه استراحت روبرو شده بود، در دومین بازی تکواندوکاری از کشور سوئد را با نتیجه ۱۱ بر ۵ از پیش رو برداشت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه