این روزها خیابان های شهر چیبا در ژاپن میزبان یک فرد مرموز است که خودش را کاملا شبیه شوالیه تاریکی یا همان بتمن درست می کند. او حتی یک موتورسیکلت خاص را هم طراحی کرده است...


این روزها خیابان های شهر چیبا در ژاپن میزبان یک فرد مرموز است که خودش را کاملا شبیه شوالیه تاریکی یا همان بتمن درست می کند. او حتی یک موتورسیکلت خاص را هم طراحی کرده است تا بیشتر شبیه این شخصیت کتاب های مصور باشد.
این مرد اسمش را "چیبتمن" گذاشته و قصد دارد به یک قهرمان تبدیل شود البته این نکته را باید بگوییم که شرح وظایف این مرد با بتمن واقعی کمی متفاوت است چرا که به جای درگیری با دزدان و خلافکاران او شادی را به خیابان ها می آورد.

مرد ناشناس ژاپنی که خود را شبیه بتمن کرده است!! + عکس - تصویر 1

مرد ناشناس ژاپنی که خود را شبیه بتمن کرده است!! + عکس - تصویر 2

این مرد تا به حال سعی کرده است تا هویتش مخفی باقی بماند اما به نظر می رسد یک مرد 41 ساله باشد که در شغل اصلی اش جوشکاری است. تمام وسایل از مغازه خریداری شده و ارزش تمامی وسایلش را 6 هزار دلار تخمین زده اند.

این مرد که کارش را از سه سال پیش آغاز کرده است به دنبال آن است تا تمامی خاطرات بدی که از سونامی وحشتناک سال 2011 باقی مانده است از بین ببرد. او زمان بیکاری خود را به گشت زدن در خیابان ها می گذراند  و به مردم در کارهای مختلف کمک می کند.کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه