کفاشیان: اختلافی میان کی‌روش و اسدی وجود ندارد. رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل معتقد است که هیچ گونه اختلافی میان کا‌ر‌لوس کی‌روش و علیرضا اسدی وجود ندارد. رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل معتقد است که هیچ گونه اختلافی میان کا‌ر‌لوس کی‌روش و علیرضا اسدی وجود ندارد. به گزارش ایسنا، علی کفاشیان درباره ورود وزارت ورزش و جوانان به اختلاف میان کا‌ر‌لوس کی‌روش و علیرضا اسدی، گفت: این موضوع که وزارت ورزش و جوانان از ما خواسته است تا هر‌ چه‌ سریع‌تر مصاحبه‌ها یکی روش و اسدی را به پایان برسانیم شایعه نیست. هر چند که ...

کفاشیان: اختلافی میان کی‌روش و اسدی وجود ندارد

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل معتقد است که هیچ گونه اختلافی میان کا‌ر‌لوس کی‌روش و علیرضا اسدی وجود ندارد.
 کفاشیان: اختلافی میان کی‌روش و اسدی وجود ندارد - تصویر 1

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل معتقد است که هیچ گونه اختلافی میان کا‌ر‌لوس کی‌روش و علیرضا اسدی وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان درباره ورود وزارت ورزش و جوانان به اختلاف میان کا‌ر‌لوس کی‌روش و علیرضا اسدی، گفت: این موضوع که وزارت ورزش و جوانان از ما خواسته است تا هر‌ چه‌ سریع‌تر مصاحبه‌ها یکی روش و اسدی را به پایان برسانیم شایعه نیست. هر چند که من اعتقاد دارم هیچ اختلافی میان این دو وجود ندارد. وزارت ورزش و جوانان از ما خواسته است که هیچ کس بدون دلیل و الکی مصاحبه‌ای نکند. این موضوع هم که گفته می‌شود اسدی کارمند فدراسیون فو‌تبا‌ل است باید بگویم که همه ما و حتی من هم کارمند فدراسیون هستم.

او درباره این که گفته می‌شود او اعلام کرده که کی‌روش در صورت ادامه مصاحبه‌ها جریمه و یا حتی اماکن اخراج دارد، بیا‌ن‌ کرد: این آیین‌نامه‌ حقوقی ما است و همه باید آن را رعایت کنند. ما به کا‌ر‌لوس کی‌روش نگفته ایم که مصاحبه‌ای نکن ،‌ بلکه به او اعلام کرده‌ایم که قبل از مصاحبه از فدراسیون اجازه بگیرد.

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود که سریع‌تر به قضیه اسدی و کی‌روش ورود می‌کرد؟ توضیح داد: در هر صورت من کارم را انجام داده‌ام و در این قضیه ورود کردم هر چند که به نظرم کمی دیر شد، اما مهم این بود که من این کار را انجام دادم.

کفاشیان در مورد این که آیا حواشی مربوط به کی‌روش به تیم ‌ملی ضربه نمی‌زند، ا‌ضافه‌ کرد‌: نه از نظر من این موضوع هیچ ارتباطی ندارد و به تیم ‌ملی آسیبی وارد نمی‌شود. تمام این موضوعات در 100 سال اول زندگی سخت است و بعد از آن حل می‌شود.

او درباره این که آیا مربیان تیم‌های باشگاهی فوتسال و فو‌تبا‌ل بانوان درباره عملکرد الهه عرب عامری نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان زده یا یا جلسه‌ای داشته است؟ گفت: چنین چیزی وجود ندارد و خانم عرب عامری هم این موضوع را تکذیب کرده است.

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در پایان درباره برگزاری اولین فستیوال توسعه فو‌تبا‌ل دختران، گفت: اتفاق بسیار خوبی است که برای توسعه فو‌تبا‌ل بانوان رخ داده است. امیدوارم که همه خوب و خوش سلامت باشند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه